29 بهمن، 1399

چادر یک نفره

چادر یک نفره


چادر یک نفره معمولا گنجایش و ظرفیت 1 الی 2 نفر را دارد. این چادر به دلیل وزن کمتر قابلیت جابه جایی و حمل راحت و آسانی را دارد. چادر های مسافرتی معمولا از جنس پلی استر ساخته می شوند. این چادر ها را می توان در هنگام کوهنوردی، طبیعت گردی، کمپینگ و ... در شرایط جوی مختلف به کار برد. به دلیل استفاده از پلی استر برای ساخت این چادر ها، ضد آب هستند و در مکان های مرطوب قابلیت استفاده دارند. 

ویژگی چادر مسافرتی یک نفره 

اسکلت بندی چادر مسافرتی پلی استر از جنس فایبرگلاس می باشد. این چادر ها به راحتی بدون نیاز به کمک باز و بسته می شوند و در مدت زمان کوتاهی جمع آوری می شوند. ابعاد چادر در حالت بسته بسیار کم می شود و همین موجب می شود که شخص به راحتی چادر را حمل کند. چادر های مسافرتی ضد آب معمولا دارای پنجره و بشه بند هستند و یک در نیز دارند. 2 نفر می توانند از آن به صورت نشسته و خوابیده استفادخ کنند. 

قیمت چادر مسافرتی تک نفره

چادر مسافرتی و کمپینگ با گنجایش های مختلفی تولید می شود. به همین دلیل قیمت چادر با توجه به میزان ظرفیت و گنجایش آن تعیین می شودو عوامل دیگری نیز در تعیین قیمت چادر سفری موثر هستند مانند جنس، برند تولید کننده و ...برای اطلاع از قیمت انواع چادر یک نفره و چادر های مسافرتی با گنجایش های مختلف با بخش فروش در تماس باشید. 

بخش فروش: 09120634885


چادر مسافرتی تک نفره یک نفره

قسمت نظرات فعلا بسته شده است

نظرات کاربران

هنوز برای این مطلب دیدگاهی قرار داده نشده است.