16 خرداد، 1399

چتر رستورانی

چتر رستورانی


چتر رستورانی یا چتر پایه بغل به عنوانیک سایبان در فضای باز رستوران ها، تالارها و کافی شاپ مورد استفاده قرار می گیرد.معمولا چتر سایبان ویلایی در ابعاد 2*2 ، 2.5 * 2.5  تا 4*4 در بازار موجود است. این محصول در انواع و شکل های مختلف به بازار عرضه می شود:

کاربرد چتر پایه بغل رستورانی

کاربرد چترهای پایه بغل محدود به رستوران ها نمی باشد و شما می توانید در باغ و ویلا و حیاط  منزل خود نیز از این محصولات استفاده کنید. پارچه به کار رفته در چتر، از نوع پارچه مقاوم و ضد آب است که می تواند در برابر عوامل محیطی مختلف مانند نور خورشید و باران مقاومت داشته باشد.

چتر و سایبان باغی با توجه به نیازمشتری ممکن است کاربرد های مختلفی در محیط های متفاوت داشته باشد. استفاده از آن به عنوان چتر رستوران و کافی شاپ بسیار معمول است. چتر فضای باز را می توان به عنوان سایبان کنار استخر در منازل ویلایی و استخر های روباز استفاده کرد. بنابراین مکان استفاده از آن با توجه به سلیقه و نیاز مشتری متفاوت می باشد.

خرید چتر سایبان ویلایی

چتر و سایبان های تولید شده در مجموعه اترس گروپ با بهترین کیفیت دوخت و با امکان سفارش در مدل های مختلف به مشتریان عرضه می شوند.جهت سفارش و اطلاعات بیشتر راجع به انواع چتر و سایبان و یا سایر محصولات مشابه میتوانید با کارشناس ما تماس بگیرید.

کارشناس فروش جناب آقای خسروی

09120634885


چتر سایبان ویلایی چتر فضای باز چتر ثابت

قسمت نظرات فعلا بسته شده است

نظرات کاربران

هنوز برای این مطلب دیدگاهی قرار داده نشده است.