16 تیر، 1399

چتر پایه بغل رستورانی

چتر پایه بغل رستورانی


چتر پایه بغل رستورانی یا همان چتر باغی که با عنوان سایبان چتری نیز شناخته می شود، در فضای باز، باغ، رستوران ، کافی شاپ و ویلا کاربرد دارد. قیمت چتر باغی یا چتر رستورانی با توجه به کیفیت و برند آن مشخص می شود. چتر فضای باز پایه بغل فضای بیشتری را نسبت به چتر پایه وسط در اختیار استفاده کننده قرار می دهد. برای خرید مسایل باغ مانند چتر باغی، میز و صندلی بیرونی، میز و صندلی تاشو ، انواع سایبان های چتری به بخش فروشگاه مراجعه کنید. 

فروش سایبان چتری

فروش سایبان چتری به صورت حضوری و اینترنتی و آنلاین امکان پذیر شده است. برخی از افراد برای انجام مراسمات خاص نسبت به اجاره سایبان چتری اقدام می کنند. فروش چتر کافی شاپ در شهرهای تهران ، کرج، اصفهان ، شیراز ، تبریز و مشهد و در واقع در کلیه شهرها از طریق ثبت شفارش به صورت اینترنتی میسر شده است. 

قیمت چتر پایه بغل رستورانی

تمامی محصولات در اترس گروپ با قیمت های ارزان و مناسب و بدون واسطه برای مشتریان عرضه می شوند. کیفیت بالای سایبان های چتری شما را بی نیاز از خرید مجدد و یا تعمیر این محصولات می کند. با توجه به کیفیت بالای مواد به کار رفته در تهیه چتر های رستورانی، طول عمر طولانی و دوام بسیار زیاد از ویژگی های چتر پایه بغل می باشد. برای اطلاع از قیمت چتر کافی شاپ می توانید با کارشناس بخش فروش تماس بگیرید. 

جهت اطلاعات بیشتر با کارشناسان اترس گروپ تماس بگیرید:

09120634885چتر رستورانی چتر پایخ بغل

قسمت نظرات فعلا بسته شده است

نظرات کاربران

هنوز برای این مطلب دیدگاهی قرار داده نشده است.