19 خرداد، 1399

اتصالات اسپیس فریم

اتصالات اسپیس فریم


اتصالات اسپیس فریم یا بست اسپیس برای اتصال این قطعات به کار می روند. گیره ها به وسیله پیچ و مهره مقاوم می شوند. آبکاری بست بعد از ساخت موجب جلوگیری از زنگ زدگی اتصالات در هنگام نصب می شود. همانطور که می دانید قطعات اسپیس فریم سازه هایی با شکل های هندسی منظم هستند که به وسیله بست به یکدیگر متصل و یک سازه بزرگ را تشکیل می دهند که دارای مقاومت و استحکام بالایی می باشد. 

سازه هایی که برای برپایی غرفه های نمایشگاهی ، استیج و سوله ها به کار می رود همان سازه اسپیس فریم است که در شکل های مختلف قابل نصب می باشد. کیفیت و دوام بست و اتصالات مورد نیاز بسیار مهم است. اگر اسپیس را به صورت دست دوم و کار کرده خریداری می کنید، دیگر نیازی به تهیه و خرید اتصالات نیست. 

در سازه های اسپیس فریم به دلیل بهره گیری از اشکال مقاوم و ایستایی مانند مثلث ، نیروهای وارد شده به سازه به صورت یکنواخت پخش می شوند. دلیل این امر شکل هندسی و نوع بست و اتصال اسپیس است. به دلیل ایجاد فشار کم به زمین زیربنا، بهترین گزینه برای فضاسازی در زمین های ناپایدار مانند زمین های ماسه ای یا شنی ، استفاده از همین قطعات اسپیس فریم است. 

خرید اینترنتی اسپیس فریم

با استفاده از بست های اسپیس می توانید سازه های مختلفی را در شکل های متنوع ایجاد کنید. جهت سفارش و اطلاعات بیشتر راجع به انواع اسپیس فریم و اتصالات آن و یا سایر محصولات مشابه میتوانید با کارشناس ما تماس بگیرید.

کارشناس فروش جناب آقای خسروی: 09120634885اسپیس فریم بست اتصال گیره

قسمت نظرات فعلا بسته شده است

نظرات کاربران

هنوز برای این مطلب دیدگاهی قرار داده نشده است.