چادر های ترانزیتی به چه نوع چادر هایی گفته می شود؟

چادر ترانزیت

مقدمه

یکی از اصلی ترین کاربرد های پارچه های برزنتی در تهیه و تولید چادر ترانزیتی می باشد. جهت حفظ امنیت و سلامت کالا های موجود از چادر ترانزیتی استفاده می شود.

از آنجا که بسته بندی نقش اساسی و بسیار ضروری در حمل و نقل کالا ها دارد، استفاده از بهترین و با کیفیت نوع پارچه ها برای تولید این محصولات توصیه می شود.

مجموعه اترس گروپ از جمله مجموعه های تخصصی تولید و عرضه انواع محصولات برزنتی است که زیر مجموعه اترس چادر محسوب می شود. گروه تولیدی اترس چادر در کنار فعالیت های گسترده خود در حوزه پارچه ها و انواع محصولات برزنتی فعالیت های گسترده و بزرگی هم در حوزه سازه های اسپیسی هم دارد.

 

بررسی چادرهای مناسب ترانزیت

چادر های ترانزیتی و چادر های مخصوص کامیون جهت نصب بر روی بستر اتاق انواع خودرو های ویژه باربری کاربرد دارند.

همانطور که در مطالب فوق به آن اشاره شد، چادر های ترانزیتی بسیار مستحکم هستند. در واقع به صورت ی رو و دو رو در ابعاد یک مت و دو متر تهیه می شوند. البته ابعاد مذکور منعطف با خواسته مشتری می باشد.

انواع چادر های کانتینری

تنوع این نوع از چادرها تنها محدود به موارد فوق نمی باشد. در واقع جنس این محصولات نیز دارای تمایزاتی مشخصی است.

انواع چادر های ترانزیتی در فروشگاه شهر چادر موجود هستند، به همین علت در ادامه مطالب  این فروشگاه جهت افزایش اطلاعات مخاطبان خود به معرفی سایر انواع چادر های ترانزیتی در جنس ها مختلف پرداخته است.

چادر کانتینری پلی استر

در تولید این نوع چادر ها از مواد سنگین و درشت مولکول پلی استر و (pvc) استفاده می شود. به همین علت چادر های مذکور دارای بافت بسیار قوی می باشند. همچنین کاملا ضد آب و مقاوم در برابر اشعه (uv) هستند.

چادر ترانزیتی فلکسی

یکی از مزایا این نوع از چادر ها قابلیت چاپ بر روی سطح آن ها می باشد. البته این نکته هم حائز اهمیت است که مقاومت چادر های ترانزیتی فلکسی در برابر آفتاب بسیار کمتر هستند.

چادر کانتینری برزنتی

این نوع از چادر های کانتینری از مزایا بسیاری برخوردارند، همانطور که در مطالب فوق به آن اشاره شد چادر کانتینری برزنتی مقاوم ترین نوع این محصولات است. به همین دلیل متقاضی بیشتری در این حوزه خواهد داشت.

نتیجه گیری

با توجه به مطالب فوق و تنوع در تولید انواع این چادرها، پیشنهاد می شود قبل از هر گونه اقدام به خرید این محصولات به تولید کنندگان مطمئن و معتبر مراجعه فرمایید.

همچنین می توانید جهت تهیه انواع چادر های ترانزیتی به فروشگاه شهر چادر مراجعه کرده و برای دریافت اطلاعات بیشتر با تیم اترس گروپ تماس حاصل فرمایید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *